External Entities Manager (2.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Types
nl: Soorten

en: Save
nl: Opslaan

en: Manage
nl: Beheren

en: Property
nl: Eigenschap

en: Source
nl: Bron

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Batch processing
nl: Batch verwerking

en: Inspect
nl: Inspecteren

en: Integrity
nl: Integriteit

en: External Entities
nl: Externe entiteiten

en: Import config
nl: Configuratie importeren

en: %label has been updated.
nl: %label is bijgewerkt.
