External Entities Manager (2.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Types
pl: Typy

en: Save
pl: Zapisz

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Property
pl: Właściwość

en: Source
pl: Źródło

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Integrity
pl: Spójność
