External Entities Manager (2.0.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Types
ro: Tipuri

en: Save
ro: Salvare

en: Manage
ro: Administrați

en: Property
ro: Proprietate

en: Source
ro: Sursă

en: Synchronize
ro: Sincronizează
