External Entities Manager (2.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Types
sk: Typy

en: Save
sk: Uložiť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Source
sk: Zdroj
