External Entities Views Plugin (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Separator
gl: Separador

en: Reversed
gl: Invertido

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: starting from @count
gl: comezando por @count

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Simple separator
gl: Separador sinxelo

en: (first item is 0)
gl: (o primeiro elemento é 0)

en: (start from last values)
gl: (comezar desde o último valor)
