External Entities Views Plugin (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Separator
he: מפריד

en: Reversed
he: בסדר הפוך

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: starting from @count
he: מתחיל מ-@count

en: Display type
he: סוג תצוגה

en: Simple separator
he: מפריד פשוט

en: (first item is 0)
he: (הפריט הראשון הוא 0)

en: (start from last values)
he: (להתחיל מהערכים האחרונים)

en: Rendered entity
he: ישות מרונדרת
