External Entities Views Plugin (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Separator
fa: جداکننده

en: Reversed
fa: معکوس

en: Ordered list
fa: سجل مرتب شده

en: Unordered list
fa: سجل نامرتب

en: starting from @count
fa: شروع از @count

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: (start from last values)
fa: (شروع از آخرین مقدار)

en: Multiple field settings
fa: تنظیمات میدان چندگانه

en: Display all values in the same row
fa: نمایش همه‌ی مقادیر در یک سطر

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده

en: First and last only
fa: فقط اولین و آخرین
