External Entities Views Plugin (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Reversed
sk: Obrátený

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: starting from @count
sk: začínajúc od @count

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: Rendered entity
sk: Zobrazená entita
