External Entities Views Plugin (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: Reversed
ta: நேர்மாறான

en: Ordered list
ta: வரிசை பட்டியல்

en: Unordered list
ta: வரிசையிலா பட்டியல்

en: Display type
ta: காட்சி வகை
