External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: Multiple field settings
nl: Instellingen voor meerdere velden

en: Display all values in the same row
nl: Alle waarden in dezelfde rij weergeven

en: Display @count value(s)
nl: @count waarde(n) weergeven

en: Raw @column
nl: Onbewerkte @column

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
nl: Indien aangevinkt zullen meerdere waarden voor dit veld in dezelfde rij te zien zijn. Indien niet aangevinkt zal elke waarde in dit veld een nieuwe rij creëren. Indien 'gegroepeerd op', wordt gebruikt, zorg er dan voor dat er gegroepeerd wordt op 'Entity ID' om enig effect te hebben.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: First and last only
nl: Alleen eerste en laatste

en: Renders an entity in a view mode.
nl: Toont de entiteit in een weergave modus.
