External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Separator
ar: فاصل

en: Reversed
ar: معكوس

en: Display type
ar: نوع العرض

en: (first item is 0)
ar: أول عنصر هو 0

en: (start from last values)
ar: ابدأ من القيمة الأخيرة
