External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: starting from @count
bo: @count་ནས་འགོ་རྩོམ་པ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Simple separator
bo: སྟབས་བདེའི་མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: (first item is 0)
bo: ༼ནང་ཚན་དང་པོ་0་ཡིན༽

en: (start from last values)
bo: ༼མཇུག་མཐའི་ཐོབ་གྲངས་ནས་འགོ་རྩོམ་པ༽

en: Multiple field settings
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད་སྣ་མང

en: Display all values in the same row
bo: ཕྲེང་གཅིག་གི་ནང་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོངས་མངོན་པ

en: Display @count value(s)
bo: ཐོབ་གྲངས་@count་མངོན་པ

en: Raw @column
bo: བསྒྱུར་མེད་པའི་@column

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། གནས་ཁོངས་འདིའི་ཐོབ་གྲངས་དུ་མ་ཞིག་ཕྲེང་གཅིག་གི་ནང་དུ་སྟོན་ངེས། གལ་སྲིད་བདམས་མེད་ཚེ། གནས་ཁོངས་འདི་ནང་གི་ཐོབ་གྲངས་རེས་འཕྲེད་ཕྲེང་རེ་གསར་འཛུགས་བྱེད་ངེས། གལ་སྲིད་ཚོ་ཁག་བཟོ་སྟངས་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་ན་དངོས་གཞིའི་ཨང་རྟགས་ཞེས་པར་བསྟུན་ནས་ཚོལ་ཁག་བགོས་ནས་སྒྲིག་འགོད་འདིའི་ནུས་པ་ཐོན་ངེས།

en: First and last only
bo: ཐོག་མ་དང་རྗེས་མ་ཁོ་ན
