External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Ordered list
bs: Uređena lista

en: Unordered list
bs: Neuređena lista

en: starting from @count
bs: kreni od @count

en: Display type
bs: Tip prikaza

en: Simple separator
bs: Obični separator
