External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: Reversed
el: Ανεστραμμένος

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Simple separator
el: Απλός διαχωριστής

en: (first item is 0)
el: (το πρώτο στοιχείο είναι 0)

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα
