External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Separator
et: Eraldaja

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: starting from @count
et: alates @count

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Simple separator
et: Lihtne eraldaja

en: (first item is 0)
et: (esimene element on 0)

en: (start from last values)
et: (alusta viimastest väärtustest)

en: Multiple field settings
et: Mitmikvälja seaded

en: Display all values in the same row
et: Näita kõiki väärtusi samal real

en: Display @count value(s)
et: Kuva @count väärtus(t)

en: Raw @column
et: Puhas @column

en: Rendered entity
et: Renderdatud olem

en: First and last only
et: Ainult esimene ja viimane

en: Renders an entity in a view mode.
et: Renderdab olemi kuvarežiimis.
