External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Separator
fi: Erotin

en: Reversed
fi: Käänteistetty

en: Ordered list
fi: Järjestetty lista

en: Unordered list
fi: Järjestämätön lista

en: starting from @count
fi: alkaen kohdasta @count

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Simple separator
fi: Yksinkertainen erottaja

en: (first item is 0)
fi: (ensimmäinen elementti on 0)

en: (start from last values)
fi: (alkaen viimeisistä arvoista)

en: Multiple field settings
fi: Usean kentän asetukset

en: Display all values in the same row
fi: Näytä arvot samalla rivillä

en: Display @count value(s)
fi: Näytä @count arvoa

en: Raw @column
fi: Raaka @column

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
fi: Mikäli valittuna, tämän kentän samat tulokset näytetään samalla rivillä. Mikäli ei valittuna, jokainen kentän arvo luo uuden rivin. Jos käytät "group by":tä, varmista että ryhmittelet "Entiteetin ID":n perusteella jotta valinnalla on mitään merkitystä.

en: Rendered entity
fi: Renderöity entiteetti

en: First and last only
fi: Vain ensimmäinen ja viimeinen
