External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Reversed
hu: Fordított

en: Ordered list
hu: Sorszámozott lista

en: Unordered list
hu: Rendezetlen lista

en: starting from @count
hu: @count értékről kezdve

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Simple separator
hu: Egyszerű elválasztó

en: (first item is 0)
hu: (az első elem 0)

en: (start from last values)
hu: (kezdés az utolsó értéktől)

en: Multiple field settings
hu: Több mezőre érvényes beállítások

en: Display all values in the same row
hu: Minden érték megjelenítése egy sorban.

en: Display @count value(s)
hu: @count érték megjelenítése

en: Raw @column
hu: Nyers @column

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
hu: Ha be van jelölve, akkor az ehhez a mezőhöz tartozó többszörös értékek ugyanabban a sorban jelennek meg. Ha nincs bejelölve, akkor minden ebben a mezőben található érték egy új sort fog létrehozni. Csoportosítás használatakor, hogy ennek a beállításnak hatása legyen, győződjön meg róla, hogy a csoportosítás az „Entitás azonosítója” szerint történik.

en: Rendered entity
hu: Leképzett entitás

en: First and last only
hu: Csak első és utolsó

en: Renders an entity in a view mode.
hu: Egy entitást jelenít meg egy nézetmódban.

en: fuzzy
hu: homályos
