External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)
