External Entities Views Plugin (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display @count value(s)
lv: Rādīt @count vērtību(-as)
