Extended Number Field (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: This field stores a number in the database as an integer.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་ཧྲིལ་གྲངས་དུ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་སིལ་གྲངས་དུ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་ཀ་ཞིག་སིལ་གྲངས་ཐུང་བ་ལ་ངོས་འཛིན་བྱས་ནས་གྲངས་མཛོད་དུ་གསོག་འཇོག་བྱེད།
