Extended Number Field (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Value
ca: Valor

en: Number
ca: Número

en: Maximum
ca: Màxim

en: Scale
ca: Escalar

en: Integer
ca: Enter

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Float
ca: Coma flotant

en: Minimum
ca: Mínim

en: Precision
ca: Precisió

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Step
ca: Increment

en: Decimal value
ca: Valor decimal

en: Placeholder
ca: Marcador

en: %name must be a number.
ca: %name ha de ser un número.

en: Unsigned
ca: Sense signe

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: This field stores a number in the database as an integer.
ca: Aquest camp emmagatzema un número a la base de dades com un enter.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
ca: Aquest camp emmagatzema un número a la base de dades en format de decimal fix.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
ca: Aquest camp emmagatzema un número a la base de dades en format de coma flotant.

en: %name is not a valid number.
ca: %name no és un nombre vàlid.

en: Integer value
ca: Valor enter

en: %name must be higher than or equal to %min.
ca: %name ha de ser major o igual a %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
ca: %name ha de ser menor o igual a %max.

en: Integer settings
ca: Paràmetres enters

en: Decimal settings
ca: Paràmetres decimals

en: Float settings
ca: Paràmetres de coma flotant

[ctx: decimal places]
en: Scale
ca: Escala
