Extended Number Field (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Value
fa: مقدار

en: Number
fa: عدد

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Scale
fa: مقیاس

en: Integer
fa: صحیح

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Float
fa: شناور

en: Minimum
fa: حداقل

en: Precision
fa: دقت

en: The number of digits to the right of the decimal.
fa: تعداد ارقام سمت راست اعشار.

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: Unsigned
fa: بدون علامت

en: This field stores a number in the database as an integer.
fa: این فیلد اعداد را در پایگاه داده به قالب اعداد صحیح ذخیره می‌کند.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
fa: این فیلد اعداد را در پایگاه داده به قالب اعداد اعشاری ذخیره می‌کند.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
fa: این فیلد اعداد را در پایگاه داده به قالب اعداد شناور ذخیره می‌کند.

en: %name is not a valid number.
fa: %name عدد معتبری نیست.

en: %name must be higher than or equal to %min.
fa: %name باید بزرگتر یا برابر با %min باشد.

en: %name must be lower than or equal to %max.
fa: %name باید کوچکتر یا برابر با %max باشد.

en: Integer settings
fa: تنظیمات عدد

en: Decimal settings
fa: تنظیمات اعشاری

en: Float settings
fa: تنظیمات اعداد شناور

en: Define a default string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds'). Can be overriden on a form display mode.
fa: رشته پیش‌فرضی را که پیشوند مقدار است را وارد کنید، مانند '$' یا '&euro;'. برای هیچکدام خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با علامت '|' به این شکل بنویسید ('Pound|Pounds'). در فرم نمایش می‌تواند رونویسی گردد.

en: Define a default string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds'). Can be overriden on a form display mode.
fa: رشته پیش‌فرضی را که پسوند مقدار است را وارد کنید، مانند 'm' یا 'kb/s'. برای هیچکدام خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با علامت '|' به این شکل بنویسید ('Pound|Pounds'). در فرم نمایش می‌تواند رونویسی گردد.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like "$ " or "&euro; ". Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ("pound|pounds"). Leave blank for default = <em>@default</em>.
fa: رشته‌ای را که پیشوند مقدار است را وارد کنید، مانند '$' یا '&euro;'. برای هیچکدام خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با علامت '|' به این شکل بنویسید ('Pound|Pounds'). برای استفاده از پیش فرض (<em>@default</em>) خالی بگذارید.

en: Define a string that should be suffixed to the value, like " m", " kb/s". Separate singular and plural values with a pipe ("pound|pounds"). Leave blank for default = <em>@default</em>.
fa: رشته‌ای را که پسوند مقدار است را وارد کنید، مانند 'm' یا 'kb/s'. برای هیچکدام خالی بگذارید. مقادیر مفرد و جمع را با علامت '|' به این شکل بنویسید ('Pound|Pounds'). برای استفاده از پیش فرض (<em>@default</em>) خالی بگذارید.
