Extended Number Field (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Value
hy: Արժեք

en: Number
hy: Թիվ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Float
hy: Լողացող

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: %name must be a number.
hy: %name պետք է լինի թիվ:

en: This field stores a number in the database as an integer.
hy: Այս դաշտը որպես ամբողջ  թիվ պահում է թիվը տվյալների բազայում:

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
hy: Այս դաշտը տվյալների բազայում պահում է ֆիքսված տասնորդական ձևաչափով թիվ :

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
hy: Այս դաշտը տվյալների բազայում պահում է ֆիքսված լողացող կետի ձևաչափով թիվ :

en: Integer settings
hy: Ամբողջական թվի կարգավորումներ
