Extended Number Field (2.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Value
ku: نرخ

en: Number
ku: ژمارە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Float
ku: ژمارەی کەرت

en: Minimum
ku: کەمترین
