Extended Number Field (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Value
lt: Reikšmė

en: Number
lt: Skaičius

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Step
lt: Žingsnis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: This field stores a number in the database as an integer.
lt: Šis laukelis saugo skaičius duomenų bazėje kaip sveikuosius.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Šis laukelis saugo skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainiu formatu.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
lt: Šis laukelis saugo skaičių duomenų bazėje slankaus kablelio formatu.

en: %name is not a valid number.
lt: %name yra neskaičius.

en: %name must be higher than or equal to %min.
lt: %name turi būti daugiau arba lygu %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
lt: %name turi būti mažiau arba lygu %max.
