Extended Number Field (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Value
lv: Vērtība

en: Number
lv: Skaitlis

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal value
lv: Decimālā vērtība

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Unsigned
lv: Neparakstīts

en: This field stores a number in the database as an integer.
lv: Šis lauks datubāzē satur cipar kā veselu skaitli
