Extended Number Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Number
ml: അക്കം

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Scale
ml: തോത്

en: Integer
ml: പൂര്‍ണ്ണസംഖ്യ

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ
