Extended Number Field (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Value
th: ค่า

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Float
th: เลขทศนิยม

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Precision
th: ความละเอียด

en: %name must be a number.
th: %name ต้องเป็นตัวเลข

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Integer value
th: ค่า(จำนวนเต็ม)
