Extended Number Field (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Value
ast: Valor

en: Number
ast: Númberu

en: Maximum
ast: Máximu

en: Scale
ast: Escalar

en: Integer
ast: Enteru
