Extended Number Field (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Value
be: Значэнне

en: Number
be: Нумар

en: Maximum
be: Максімум

en: Scale
be: Маштаб

en: Integer
be: Цэлае

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Minimum
be: Мінімум

en: Precision
be: Дакладнасць

en: The number of digits to the right of the decimal.
be: Колькасць лічбаў справа ад дзесятковай коскі.

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: %name must be a number.
be: %name павінны быць лічбай.

en: Unsigned
be: Непадпісаны

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: This field stores a number in the database as an integer.
be: Гэта поле запамінае лічбы ў базе дадзеных як цэлыя.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
be: Гэта поле захоўвае нумар у базе дадзеных у дзесятковым фармаце.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
be: Гэта поле захоўвае лікі ў базу дадзеных у фармаце ліка з нефіксаванай коскай.

en: %name is not a valid number.
be: %name не з'яўляецца карэктнай лічбай.

en: Integer value
be: Цэлае значэнне

en: Integer settings
be: Налады цэлага ліку
