Extended Number Field (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Number
my: နံပါတ်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
