Extended Number Field (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Value
is: Gildi

en: Number
is: Númer

en: Integer
is: Heiltala

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Field types
is: Tegundir svæða
