Extended Number Field (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Value
az: Qiymət

en: Number
az: Rəqəm

en: Maximum
az: Maksimum

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Integer
az: Tam

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: Decimal value
az: Onluq qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: %name must be a number.
az: %name rəqəm olmalıdır.

en: Unsigned
az: İmzasız

en: Field types
az: Sahə növləri
