Extended Number Field (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು

en: Unsigned
kn: ಸಹಿ ಮಾಡದೆ ಇರುವ
