Extended Number Field (8.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Value
sl: Vrednost

en: Number
sl: Številka

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Integer
sl: Celo število

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Float
sl: Plavajoče število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.
