Extended Number Field (8.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Value
am: እሴት

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Float
am: ፍሎት

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Precision
am: ትክክልነት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: Unsigned
am: ያልተፈረመ

en: Integer settings
am: የኢንቲጀር ቅንብሮች

en: Decimal settings
am: የአስርዮሽ ቅንብሮች

en: Float settings
am: የተንሳፋፊ ቅንብሮች
