External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Administration
ar: إدارة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Version
ar: النسخة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: default
ar: المبدئي

en: Test
ar: الاختبار

en: Image
ar: الصورة

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Operation
ar: عملية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Block description
ar: وصف الصندوق

en: Debug
ar: تنقيح

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: Variants
ar: المتغيرات

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Structure
ar: البنية

en: Published status
ar: حالة النشر

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
