External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Download
fi: Lataa

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: default
fi: oletus

en: Test
fi: Testi

en: Image
fi: Kuva

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: Debug
fi: Debuggaa

en: About
fi: Tietoja

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Variants
fi: Muunnokset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Variant
fi: Muunnos

en: Structure
fi: Rakenne

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Block content
fi: Lohkon sisältö

en: Master
fi: Isäntä

en: Block layout
fi: Lohkojen sijoittelu
