External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: default
hr: Zadano

en: Image
hr: Slika

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: Structure
hr: Struktura

en: Asc
hr: Uzlazno
