External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: default
mn: Үндсэн

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Structure
mn: Бүтэц
