External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: default
nl: standaard

en: Image
nl: Afbeelding

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Notes
nl: Notities

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: Options
nl: Opties

en: Page
nl: Pagina

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Operation
nl: Bewerking

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Environment
nl: Omgeving

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Environments
nl: Omgevingen

en: Variants
nl: Varianten

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Structure
nl: Structuur

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Block layout
nl: Blokindeling

en: Personalize
nl: Personaliseer

en: You have not created any block types yet. Go to the <a href=":url">block type creation page</a> to add a new block type.
nl: Er zijn nog geen bloktypes aangemaakt. Ga naar de <a href=":url">pagina Bloktype aanmaken</a> om een nieuw bloktype toe te voegen.
