External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Administration
af: Administrasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: Test
af: Toets

en: Image
af: Beeld

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Options
af: Opsies

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Operation
af: Operasie

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: - All -
af: - Alle -

en: Structure
af: Struktuur

en: Master
af: Meester
