External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ
