External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: default
ast: predefiníu

en: Test
ast: Preba

en: Image
ast: Imaxe

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Options
ast: Opciones

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Operation
ast: Operación
