External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Debug
az: Debaq

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Default theme
az: Defolt mövzu

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Structure
az: Struktur

en: Published status
az: Dərc statusu
