External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: Test
be: Тэст

en: Image
be: Малюнак

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: About
be: Аб

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Structure
be: Структура

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Block layout
be: Размеркаванне блокаў
