External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: Test
bg: Тест

en: Image
bg: Снимка

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Options
bg: Параметри

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Operation
bg: Действие

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Structure
bg: Структура
