External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Image
bo: པར་རིས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
