External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Status
br: Statud

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
