External Personalization (XP) (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Block description
bs: Opis bloka
